Prominent & Leading Manufacturer from Jamnagar, we offer brass 2 way cable gripper and brass looping gripper.
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Cable Size | 1.5 mm |
| Brand | Vastav Brass Industries |
| Usage/Application | Lighting Part |
| Diameter | 4 mm |
| Size | 5 mm |
| Quantity Per Pack | 100 pcs |
| Adjustable | Yes |
| Coating | Chrome Plating |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Cable Size | 1.5 mm |
| Brand | Vastav Brass Industries |
| Usage/Application | Lighting Part |
| Quantity Per Pack | 100 pcs |
| Adjustable | Yes |
| Coating | chrome Plating |
Minimum order quantity: 20 Piece
We are leading suppliers and manufacturers of brass loop griper PART based in Jamnagar. We have been in this business for generations. Customer satisfaction and high quality products is our company motto.
Mahesh Dharaviya (Owner)
Vastav Brass Industries
Gidc, Plot No. 4440/1, Phase Iii, Shreenathji Carcle, Dared
Jamnagar - 361004, Gujarat, India